
Планетарний тістоміс міксер для замішування тіста Royalty Line RL — PKM1600ВТ 6L
3 800 ₴
- В наявності
- Код: RL-PKM1600
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний тестоміс міксер планетарний Royalty Line RL-PKM1600 — високоякісна кухонна машина для замішування тіста. Виробник — швейцарська торгова марка Royalty Line. Ця модель призначена для побутового та професійного використання. Корпус виготовлений із міцного ABS-пластику. Чаша для замішування виготовлена з неіржавкої сталі, знімна, надійно фіксується. Об'єм чаші — 6 літра. Є захист від бризок з отвором для додавання інгредієнтів під час роботи тістоміса. На бічній панелі розташований регулятор швидкості, передбачено 6 швидкісних режимів. У комплекті три насадки — віночок для збивання, гак для замішування тугого тіста та фігурна насадка для замішування різних типів тіста. Завдяки нековзним ніжкам тістоміс зручно розташовується на будь-якій поверхні та забезпечує комфортну роботу. Royalty Line RL-PKM 1600 — яскравий ергономічний дизайн;-матеріал корпусу — пластик; — матеріал чаші — неіржавка сталь; — об'єм чаші — 6 літрів; — матеріал насадок — сплав металу; — у комплекті 3 насадки — вінчик, гак і лопатка для замішування; — потужність — 1600 Вт;-6 швидкісних режимів; — плавне регулювання швидкості; захист від перегрівання; є захист від бризок;-пакований у коробку від виробника.Royalty Line RL-PKM 1600 — високоякісна кухонна машина, яка допоможе вам у створенні кулінарних шедеврів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Royalty Line |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 6 |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 1000 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Захист від перегріву | Так |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Система 3-в-1 | Немає |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴




