Кліматизатор Royalty Line AC-80.880.3 3в1Многофункціональний високоефективний кондиціонер. Функції охолодження, зволоження й навіть очищення повітря роблять його чудовим доповненням до будь-якого офісу та офісного приміщення. Користувач може вибрати між 3 швидкостями повітряного потоку. Кондиціонер має вбудований резервуар для води на 4 л, завдяки якому він може ефективно зволожувати повітря впродовж багатьох годин.Характеристики 3-в-1 вентилятор, повітроохолоджувач і зволожувач C 2 генераторами холоду (гель) Мийний фільтр 3 рівня потужності: низький, середній, високий Стільник охолоджувальна підставка 120-градусний автоматичний поворот 4 ролики та бічні ручки для зручності Потужність: 80 Вт Напруга: 220-240 В ~ 50 Гц Бак для води: 4 л Швидкість повітряного потоку: макс. 300 м3 на годину Розмір продукту: 24см х 26см х 57см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royalty Line |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Нове |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | True |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутової |
| Потік повітря | 350 куб. м/год |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 80 Вт |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Немає |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Мобільний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Функція іонізації | True |
| Таймер | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴







