
Ваги для ванної — LED Gerlach GL 8167w
736,20 ₴
- В наявності
- Код: 8167
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги для ванної GL 8167s мають поверхню із загартованого скла завтовшки 6 мм і витримують навантаження до 180 кг. Точність вимірювання забезпечують 4 тензодатчики. Завдяки винятково чистому білому кольору він має чудовий вигляд у будь-якій ванній кімнаті. У вагах використовується якісний світлодіодний дисплей. У результаті зображення виходить дуже контрастним і дуже чітким. Цифри мають вигравіюваний на чорній поверхні вигляд. Вантажність: 180 кг Точність: 100 г Одиниці виміру: кг, фунт Світлодіодний дисплей Висококонтрастний дисплей Площа зважування: 300 мм x 300 мм Поверхня із загартованого скла: 6 мм Індикатор зносу та перевантаження акумулятора Ручне й автоматичне вимкнення Нековзні ніжки Батарейки: 2x1,5 В (AAA) у комплекті Колір: чистий білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerlach |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 150 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736,20 ₴




