Бензиновий генератор Tiger EC3500AS 2.5-2.7 кВт однофазний
Генератор Tiger – це надійний бензиновий генератор, який у разі відсутності електроенергії здатний стати надійним та стабільним джерелом електроживлення.
Увага:
Бензиновий генератор обов'язково має пройти обкатку, як і будь-який інший бензиновий двигун!
Для того, щоб генератор служив Вам довгий час, потрібно перед першим запуском перевірити рівень масла!
При обкатуванні двигуна, ні в якому разі не давати генератору повне навантаження!
Двигун генератора проходить обкатку на неодруженому ходу!
Доставка здійснюється у всі міста України.
Технічні характеристики:
Стан: Новий
Система пуску: Ручна
Максимальна потужність: 2.7кВт
Номінальна потужність: 2.5 кВт
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна напруга: 220 В
Кількість фаз: Однофазний
Тип двигуна: 4-х тактний, одноциліндровий
Тип палива: Бензин
Час безперервної роботи: близько 15 години.
Система охолодження двигуна: повітряна
Вага: 40 кг
Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.7 кВт |
| Повна потужність | 2.7 кВА |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.55 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 1.1 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
- Ціна: 8 800 ₴






