
Бензиновий генератор 1-фазний 3kw TOTAL TP130005-1. Стартер!
26 200 ₴
- В наявності
- Код: TP130005-1
- +380 (96) 184-70-52
Генератор бензиновий TOTAL TP130005-1 2.8-3кв з 4-тактним двигуном — це сучасна мініелектростанції, яка здатна повноцінно забезпечити живлення малого будинку, офіс, робочі приміщення. Генератори можуть ефективно використовуватися як резерв або постійне джерело струму. З їхньою допомогою можна забезпечити енергією електроінструменти, побутову техніку або обладнання. Видає номінальні 2,8 кВт.
Генератори обладнані чотиритактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння з верхнім розташуванням клапанів. Об'єм двигуна становить 210 куб,см це досить, щоб генератори могли виробляти максимальну потужність 3 кВт і номінальну на 2,8 кВт.
Паливний бак генератора має місткість 15 літрів. Залежно від типу та потужності обладнання, що під'єднується, генератор може безперервно працювати майже 10 годин. У процесі роботи генераторів вбудований автоматичний регулятор AVR на виході забезпечує постійне значення напруги в певних межах.
Для зручності використання всі головні елементи керування станцією розміщені на передній панелі. Тут розташувалися вольтметри, розетки змінного струму, аккумулятор, електростартер, клеми для з'єднання споживача постійного струму 12 В, а також запобіжники та клема заземлення.
Генератор обладнаний системою блокування двигуна. Він вимкне запалювання за недостатнього рівня оливи або аварійного витікання оливи з картера ДВС. Посилена рама станції має спеціальні антивібраційні подушки, які призначені для поглинання вібрації двигуна та відповідно для зменшення шуму під час роботи.
Перевага TOTAL TP130005-1 2.8-3кв:
- Вбудований регулятор виходу (AVR);
- Систему захисту від недостатнього рівня оливи "OIL ALERT";
- Верхнє розташування клапанів (OHV);
- Антивібраційна система.
- Місткий бак;
- Портативна конструкція;
- Низький рівень шуму;
- Додатковий вихід постійного струму (12В-8.3А).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Повна потужність | 3 кВА |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 8 годину |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 26 200 ₴






