Насолоджуйтеся вільним рухом без непрактичного кабелю навіть під час прасування. З бездротовою праскою Luxis вам точно не доведеться себе обмежувати. Прасуйте білизну швидко й ефективно в усіх напрямках.
Завдяки високій споживаній потужності 2200 Вт праска нагрівається за кілька миттєвостей, а керамічна прасувальна поверхня дуже довго підтримує температуру. Крім того, завдяки високій провідності всієї поверхні праска заощаджує електроенергію, а також потішить ваш гаманець. Керамічна прасувальна поверхня також дуже міцна та прекрасно ковзає білизною. Вам безумовно не потрібно турбуватися про те, що праска охолоне. За стандартного поводження з білизною ви просто ставите праску на практичну підставку, де він швидко заповнює тепло. Потім ви продовжуєте працювати без жодних змін.
Завдяки контролю температури та вибору інтенсивності подавання пари праска Luxis підходить для всіх типів тканин. Завдяки високому паровому удару до 90 г/хв праска впорається і з м'ятою, і некерованим одягом. За допомогою функції ВЕРТИКАЛЬНИЙ ПАР ви можете легко відпарювати вільні тканини, як-от штори або одяг на вішаках. Прасування з парою ви також можете повністю вимкнути та використовувати праску тільки для сухого прасування. Ви також можете під'єднати шнур живлення прямо до праски та перетворити його на класичного помічника з прасування.
Завдяки високій споживаній потужності 2200 Вт праска нагрівається за кілька миттєвостей, а керамічна прасувальна поверхня дуже довго підтримує температуру. Крім того, завдяки високій провідності всієї поверхні праска заощаджує електроенергію, а також потішить ваш гаманець. Керамічна прасувальна поверхня також дуже міцна та прекрасно ковзає білизною. Вам безумовно не потрібно турбуватися про те, що праска охолоне. За стандартного поводження з білизною ви просто ставите праску на практичну підставку, де він швидко заповнює тепло. Потім ви продовжуєте працювати без жодних змін.
Завдяки контролю температури та вибору інтенсивності подавання пари праска Luxis підходить для всіх типів тканин. Завдяки високому паровому удару до 90 г/хв праска впорається і з м'ятою, і некерованим одягом. За допомогою функції ВЕРТИКАЛЬНИЙ ПАР ви можете легко відпарювати вільні тканини, як-от штори або одяг на вішаках. Прасування з парою ви також можете повністю вимкнути та використовувати праску тільки для сухого прасування. Ви також можете під'єднати шнур живлення прямо до праски та перетворити його на класичного помічника з прасування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Постійна подача пара | Ні |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Колір | Чорний |
| Швидкість подачі пари | 40 г/хв |
| Паровий удар | 60 г/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Так |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Жолобок для гудзиків | Ні |
| Захист від накипу | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Паровий носик | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Збільшена воронка для заливання води | Ні |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389 ₴





