
Індукційна настільна 2-конфоркова плита Royalty Line RL-DIP4000
3 990 ₴
- В наявності
- Код: RL-DIP4000
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна плита Royalty Line RL-DIP4000 2000+1500 Вт
Royalty Line RL-DIP4000 — це індукційна піч, яка стане просто незамінною, якщо ви любите провести пару трійок за містом на дачі або студент, який вічно хоче їсти. Модель RL-DIP4000 — ергономічна та зручна у використанні. Вона двоконфоркова. Потужність — 2000+1500 Вт. Є зручна світлодіодна панель керування, що, безумовно, зручно під час роботи. Температура регулюється від 80-270 градусів. До ваших послуг 7 різних програм приготування: смаження, гриль, приготування з молочних продуктів, приготування карамелі, рису, супу та готування на парі. Також ви можете встановити таймер для приготування їжі. Плита проста у використанні. І легка в догляді. Поверхня нестримно гладка, глянсова. Конфорки працюють незалежно один від одного. Нагрівається лише частина поверхні, на якій стоїть каструль або сковорода. Діаметр конфорок 28 см.
Royalty Line RL-DIP4000 :
- ергономічний, сучасний дизайн;
- потужність — 2000+1500 Вт;
- конфорки дві;
- світлодіодна панель керування;
- 7 режимів приготування;
- таймер розрахований на 3 години;
- захист від перегрівання;
- режим енергоощадження;
- прогумовані ніжки;
- упакований у картон.
Плита індукційна Royalty Line RL-DIP4000 — це просто знахідка, вона неймовірно зручна в користуванні, невибаглива в догляді, не займає багато місця, без проблем поміститься в ящику.
Весь каталог товарів компанії DeTechnik
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royalty Line |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Ні |
| Кількість режимів приготування | 7 |
| Конвекція | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечне автовідключення | True |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | True |
| Максимальна потужність печі | 3200 |
| Максимальна температура нагріву | 270 град. |
| Максимальний час установки таймера | 180 хв |
| Підтримання температури | True |
| Тип | Електрична |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Функція підігріву | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴





