
Пилосос Royalty Line RL-BSCM1400.6
3 600 ₴
- В наявності
- Код: RL-BSCM1400.6
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос побутовий Royalty Line RL-BSCM1400.6 1000 Втботовий пилосос від торгової марки Royalty Line чудово справляється в прибиранні будинку. З його допомогою ви швидко наведете лад і підтримуватимете чистоту впродовж довгого часу. Пилосос не змінно високої якості. Належить до низки мультициклонів. Пилосос має колбою, це зручно, адже вам не потрібно витрачати гроші на дорогі мішки, досить почистити контейнер від пилу та сміття і він знову готовий до роботи. Об'єм колби — 2,5 літра. Потужність RL-BSCM1400.6 — 1000 Вт, потужність всмоктування — 220 Вт. Трубка пилососа виготовлена з неіржавкої сталі, вона телескопічна, регулюється за допомогою кнопки. Також на корпусі розміщений регулятор потужності, кнопка вмикання і вимикання й автоматичного змотування шнура. Є система паркування. Радіус дії 7 метрів. Довжина шнура — 5 метрів. Колеса прогумовані, не залишають слідів на поверхні. Характеристики моделі RL-BSCM1400.6 : — яскравий ергономічний дизайн; — потужність — 1000 Вт; — потужність всмоктування — 220 Вт;- тип — мультициклон; — безмішковий; — об'єм контейнера для збирання пилу — 2,5 літра; — є регулятор потужності; — автоматичне змотування шнура;-система паркування; — стандартний набір щіток;- телескопічна ручка;-колір — червоний.Пилосос Royalty Line RL-BSCM1400.6 — зручний побутовий пилосос, який спростить прибирання будинку та збереже ваш час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royalty Line |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 220 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Особливості | Захист від перегріву, Регулювання потужності всмоктування, Автоматичне намотування шнура |
| Радіус дії | 7 м |
| Рівень шуму | 77 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴




