
Портативний автомобільний холодильник із підігрівом Royalty Line RL — 25 л
2 830 ₴
- В наявності
- Код: RL-CB24G
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переносний холодильник Royalty Line RL-CB24G 25 літрів Холодильник переноска від швейцарської торгової марки Royalty Line просто неоціненний подарунок під час поїздок за місто. Модель RL-CB24 дуже ергономічна та практична у використанні. Холодильник невеликий, але досить місткий. Об'єм — 25 літрів. Придатний для транспортування будь-яких продуктів, овочів, фруктів і напоїв. Підходить для перенесення 1,5 пляшок. Готовий забезпечувати свіжість ваших продуктів у будь-яку пору року. Чудово підтримує як низьку, так і високу температуру. Перемикається за допомогою кнопки. Для підтримки холоду не потребує додаткового додавання льоду до камери. Є два роз'єми живлення. Перший від 12 до 24 вольтів пристосований для звичайних і комерційних автомобілів, другий на 220 — 240 вольтів чудово підходить для домашнього використання. Загалом холодильник має сучасний, ергономічний дизайн. Обладнаний зручною ручкою. Усередині є перегородка. Виготовлений із міцного, ударостійкого пластику, не містить полівенілхлориду. Завдяки вбудованому вентилятору забезпечує постійне охолодження.Характеристики:-ергономічний дизайн;- тип — холодильник-переноска; — об'єм — 25 літрів; — підтримує тепло від +50-65 градусів; — підтримує холод від +13-8 °C; — робота від бортової системи автомобіля — 12 В/24B; — робота від мережі — 220B/240B; — матеріал корпусу — ударостійкий пластик, не містить ПВХ; — вбудований вентилятор; — фірмове паковання.Автомобільний холодильник Royalty Line RL-CB24 — чудовий вибір для прихильників подорожувати з комфортом. Не потребує особливого догляду. Модель надходить у продаж у двох кольорах — блакитному та сірому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royalty Line |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Загальний об`єм | 25 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 13 град. |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Стан | Новий |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 24 В, Мережа 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безшумна робота | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Виготовлення льоду | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 830 ₴






