
Перфоратор Schwartzmann RH-900SP 900W
2 899 ₴
- В наявності
- Код: RH-900SP
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Schwartzmann RH-900SP 900WПерфоратор Schwartzmann RH-900SP — це насамперед висококачесний і високотехнологічний інструмент, пряме призначення якого свердління, свердління з ударом і довбання. У такий спосіб ви купуєте можливість працювати різними матеріалами (деревиною, бетоном, металами). Перфоратор обладнаний високопродуктивним мотором, потужністю 900.Перфоратор має чудовий, ергономічний дизайн. Перемикач режимів розташований поруч із кнопкою вмикання, вимикання. Завдяки прогумованій ручці перфоратора його не тільки легше утримувати, але й куди зручніше працювати.Перфоратор Schwartzmann RH-900SP укомплектований патроном SDS-plus, завдяки чому процес заміни насадок неабияк протягнувся В комплект постачання, крім перфоратора входить валіза для транспортування, три свердла та дві насадки для перфоратора, інструкція користувача, ключ.Характеристики:-ергономічний дизайн; матеріал корпусу — ударостійкий пластик; — прогумована ручка; — кнопка вмикання, вимкнення на ручці;- патрон SDS-plus;- три свердла: 8, 10, 12 * 150 мм; — дві насадки для перфоратора: 14 * 250 мм; — потужність — 900 Вт;- 830 обертів на хвилину;- робота від мережі — 220-240 В; — максимальний діаметр свердління в бетоні — 26 мм; — максимальний діаметр свердління у дворесині — 30 мм; — максимальний діаметр свердління в сталі — 13 мм. Перфоратор Schwartzmann RH-900SP 900W — ідеальне поєднання високої продуктивності та якості продукту, сусного спростити вашу роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schwartzmann |
| Країна виробник | Словаччина |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 830 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴
