
Кутова шліфувальна машинка (болгарка) Schwartzmann AG-2350SP 2350W
2 899 ₴
- В наявності
- Код: AG-2350SP
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфувальна машинка (болгарка) Schwartzmann AG-2350SP 2350WUгляна шліфувальна машина Schwartzmann AG-2350SP чудовий варіант електроінструменту для побутового використання. Вона призначена для чищення різнопланових поверхонь (металевих, цементних, гранітних, мармурових) для роботи з зварними швами та металевими конструкціями, а також для різання та зачищення елементів металевих конструкцій від корозії. Ця модель має досить потужний двигун (2350 Вт), на корпусі є блокування шпинделя, яке сприяє швидкій і зручній зміні кола, акуратний і міцний корпус редуктора забезпечує легкий доступ до деталі, яка обробляється.Благодаря легко регульованому швидкозатискному захисному кожуху, людина, яка працює з інструментом, захищена від іскор і частинок, що відлітаються. Також у комплекті йде 3-позиційна додаткова ручка. Ефективніше шліфування сприяють ергономічній поворотній задній ручці з вбудованою кнопкою вмикання, вимкнення з довгим курком і плавний пуск.До комплекту входять бічна ручка, ключ для встановлення шліфувального кола, 2 запасні щітки, шестигранник.Характеристики: — ергономічний дизайн; матеріал корпусу — ударостійкий пластик; матеріал редуктора — сплав металу;- потужність — 2350 Вт;- діаметр шліфувального кола — 230 мм; — продуктивність — 6500 обертів на хвилину; — різь на шпинделі — М14; — упаковано в картонну коробку. Кутова шліфувальна машина (болгарка) Schwartzmann AG-2350SP 2350W — чудове рішення для побутового використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schwartzmann |
| Країна виробник | Словаччина |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 6500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴

