
Шурупокрут Platinum Tools MT0221
2 750 ₴
- В наявності
- Код: MT0221
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Живлення Акумулятор живлення Тип акумулятора Li-Ion Напруга акумулятора 20 (В) Додаткові функції Реверс Да Габаритні розміри Вага 1.22 (кг) Додаткові характеристики Максимальний крутний момент 32 Ємність акумулятора 2 Джерело живлення акумуляторний Кількість швидкостей 2 Регулювання обертів є Макс. кількість обертів 1 швидкість 400 об./хв Макс. діаметр хвостовика свердла 10 мм Вихідна потужність 180 Вт Макс. кількість обертів 2 швидкість 1500 об./хв Патрон швидкозатискний є
Характеристики
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основні | |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годину |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴





