
Планетарний тістоміс міксер для замішування тіста Royalty Line RL — PKM 2200 Вт
5 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: RL - PKM 2200W
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кухонний комбайн тістоміс Royalty Line RL-PKM-2200.472.9 2200 Вт
Royalty Line RL-PKM-2200.472.9 — високоякісний і багатофункціональний кухонний комбайн для замішування тіста від всесвітньо відомого швейцарського бренда. Модель 2020 року — вирізняється не тільки високою продуктивністю, але й багатофункціональністю, яскравим, сучасним дизайном і продуктивністю.
Корпус виготовлений зі щільного, ударостійкого пластику з металевими вставками. Основа обладнана прогумованими ніжками, що сприяє стійкості кухонної машини на будь-якій поверхні. Чаша тістоміса з міцної неіржавкої сталі, є дві ручки з боків для зручного зняття чаші з бази та її встановлення. Комплектуючі виготовлені зі сплаву металу. Регулятор швидкості та режимів роботи розташований на корпусі.
Характеристики та переваги
PKM-2200.472 має потужний мотор 2200 Вт, завдяки чому тестомесник швидко справляється з переробленням великої кількості тіста та може використовуватися не тільки в побутових, але професійних цілях. Для роботи у вашому розміщенні три насадки: віночок для збивання, гак для замішування туго тіста та лопатка для приготування м'якого тіста та збивання кремів. Кухонна машина працює у восьми режимах (сім режимів швидкості плюс режим пульсації). Для більшої зручності є захисна кришка від бризок, яка не тільки захищає поверхню від небажаного плям, але й дає змогу додавати інгредієнти під час приготування.
Royalty Line RL-PKM-2200.472.9:
яскравий, сучасний дизайн;
номінальна потужність — 2000 Вт;
максимальна потужність — 2200 Вт;
7 режимів роботи (6 швидкісних режимів + режим пульсації);
три насадки: вінчик, лопатка для кремів, гак для замішування;
чаша — неіржавка сталь;
об'єм чаші — 8,5 літра;
захисна кришка від бризок;
можливість додавання продуктів під час роботи;
прогумовані ніжки;
регулятор режимів роботи зі світлодіодною підсвіткою;
упакований у картон.
Насадки тістоміса дістають до дна чаші, що дає можливість збити навіть невелику кількість продуктів
Товар надходить у продаж у трьох кольорах!
Червоний
Сріблястий
Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Royalty Line |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 6 |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 1600 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Захист від перегріву | Так |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Система 3-в-1 | Немає |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Об'єм чаші | 8 л |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴


