
Плита індукційна Esperanza EKH008 St. Maria 2000Вт+2000Вт
3 272 ₴
- В наявності
- Код: 00585
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна плита Esperanza EKH008 St. Maria 2000 Вт + 2000 Вт
Esperanza EKH008 St. Maria — це просто незамінна річ, якщо ви любите провести кілька днів за містом на дачі або студент, який вічно хоче їсти. Модель Esperanza EKH008 St. Maria— ергономічна та зручна у використанні. Вона двоконфоркова. Потужність — 2000+2000 Вт. Є зручна світлодіодна панель керування, що, безумовно, зручно під час роботи. Температура регулюється від 80-270 градусів. До ваших послуг 7 програм приготування: смаження, гриль, приготування з молочних продуктів, приготування карамелі, рису, супу та на парі. Також ви можете встановити таймер приготування їжі. Плита проста у використанні. І легка в догляді. Поверхня нестримно гладка, матова.
Esperanza :
- ергономічний, сучасний дизайн;
- потужність — 2000+2000 Вт;
- конфорки дві;
- світлодіодна панель керування;
- 6 режимів приготування;
- таймер розрахований на 3 години;
- захист від перегрівання;
- режим енергоощадження;
- прогумовані ніжки;
- упакований у картон.
Плита індукційна Esperanza — це просто знахідка, вона неймовірно зручна в користуванні, невибаглива в догляді, не займає багато місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Ширина плити | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5000 кг |
| Довжина | 640 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 272 ₴

