
Очисник для вікон Silver Crest SFR 3.7 B2
1 063,40 ₴
- В наявності
- Код: 1264982508
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий водяний вакуумний фільтр SILVERCREST SFR 3.7 B2 Для очищення скляних і дзеркальних поверхонь Електричне всмоктування плівки брудної води Потужна літієва батарея Низький саморозряд Ефективний і екологічно екологічно чисте очищення до 20 вікон з одним зарядом акумулятора Також підходить для гладких поверхонь, як-от душові кабіни та плитка Всмоктувальна насадка з гумовою губою — робоча ширина приблизно 280 мм Двоколірний індикатор заряджання В тому серед розпилювальна пляшка з 2 режимами. Із зарядним пристроєм Технічні характеристики: Літієва батарея: приблизно 3,7 вольта, 1300 мА·год Час роботи за повного заряджання: приблизно 30 хвилин Час заряджання (коли батарея порожня): приблизно 2,5 години
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063,40 ₴



