
Електрочайник Camry CR 1290 скляний 2,0 л із заварювальним вузлом і контролем температури.
1 210,64 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1296633930
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електрочайник Camry CR 1290 скляний 2,0 л із заварювальним вузлом і контролем температури. У 2-літровому чайнику з регулюванням температури є знімний кошик для заварювання чаю та трав'яних настоїв. Регулювання температури в діапазоні від 60 до 100 градусів С дасть змогу приготувати ідеальну трав'яну настій. Ця функція також корисна в інших ситуаціях, коли кип'яченої води необхідно трохи охолонути перед її використанням. Температура регулюється кнопками на чайнику, а світлодіодна підсвітка 5 кольорів інформує про обрану температуру нагрівання. Чайник CR 1290 обладнаний плавним запобіжником, який запобігає перегріванню пристрою. Додатково користувачеві повідомляє про закипання води звуковим сигналом. ХАРАКТЕРИСТИКИ Регулювання температури 60-100 °C у ручці Різні кольори підсвітки кип'яченої води залежно від обраної температури: Знімний кошик для заварювання: 60 °C — квіткові чаї (жасмин) 70 °C — білий чай 80 °C — зелений чай 90 °C — червоний чай і трохи кави 100 °C — чорний чай і улун Звуковий сигнал під час запуску та після закипання води нагрівач із високоякісної неіржавкої сталі SUS304 захист від перегрівання Поворотна основа на 360° Місткість: 2,0 л Потужність: 1850-2200 Вт Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Об`єм | 2 л |
| Покриття нагрівального елементу | антипригарне покриття |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 кг |
| Довжина | 150 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210,64 ₴







