
Генератор бензиновий 2,5Kw однофазний Powertech PT8500WE
8 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PT8500WE
- +380 (96) 184-70-52
Генератор бензиновий 2,2-2,5Kw однофазний Powertech PT8500WE
Генератор Powertech – це надійний бензиновий генератор, який у разі відсутності електроенергії здатний стати надійним та стабільним джерелом живлення.
Увага:
Бензиновий генератор обов'язково має пройти обкатку, як і будь-який інший бензиновий двигун!
Для того, щоб генератор служив Вам довгий час, потрібно перед першим запуском перевірити рівень масла!
При обкатуванні двигуна, ні в якому разі не давати генератору повне навантаження!
Двигун генератора проходить обкатку на неодруженому ходу!
Доставка здійснюється у всі міста України.
Технічні характеристики:
Стан: Новий
Система пуску: Ручна
Максимальна потужність: 2.5 кВт
Номінальна потужність: 2.2 кВт
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна напруга: 220 В
Кількість фаз: Однофазний
Тип двигуна: 4-х тактний, одноциліндровий
Тип палива: Бензин
Час безперервної роботи: близько 15 години.
Система охолодження двигуна: повітряна
Вага: 38 кг
Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powertec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Повна потужність | 2.5 кВА |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.1 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 615 мм |
| Висота | 445 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 8 800 ₴




