
Дизельний генератор Easy Power SS11000W 5,5KW
44 500 ₴
- В наявності
- Код: SS11000W
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робота може тривати цілу добу. Якість електроенергії дуже висока. Потужність генераторів на дизелі набагато більша, ніж на бензині. Термін експлуатації довший. Двигун не має проблем із перегріванням і не потребує перерв у роботі. Пікова потужність 5.5KW. Якість електроенергії дуже висока. Потужність генераторів на дизелі набагато більша, ніж на бензині. Термін експлуатації довший. Двигун не має проблем із перегріванням і не потребує перерв у роботі. Напруга 12/230 Пікова потужність 5.5 кВт, номінальна 5кВт. Частота 50 Гц 1-ціліндровий,дизельний двигун 4х тактний із повітряним охолодженням із безпосереднім уприскуванням Об'єм бака 15 л. Вихід постійного струму 12 В 8,3 А. Вага генератора 140 кг. Час роботи на повному баці майже 20 годин . До комплекту входять колеса, перехідники.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 15 годину |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживання палива | 1 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 500 ₴








