
Генератор бензиновий 8kw 1-фазний ANDER 7500E
66 900 ₴
- В наявності
- Код: 7500E
- +380 (96) 184-70-52
Генератор бензиновий 1-фазний ANDER 7500E 7.4-8кв.
Генератор бензиновий ANDER 7500E незамінний а автономній роботі. . . Двигун – чотиритактний, 1-циліндровий, з повітряним охолодженням. Об'єм: 420 куб.см. Йде автоматичне змащування мастилос та фільтрація повітря, вбудований регулятор напруги - AVR, є клапан та датчик палива. Час роботи з повним баком приблизно до 12 години (при навантаженні). Місткість бака 25 літрів. Оснащений вольтметром. Приблизний рівень шуму 96 дБ. Напруга регулюється автоматично. При недостатньому рівні олії двигун не запускається.
Номінальна потужність: 7,4 (кВт). Максимальна потужність змінного струму 8(кВт):. Частота змінного струму (Гц): 50 Гц. Об'єм масла в двигуні (у літрах): 1,1.
Характеристики товару:
- Тип: бензиновий генератор;
- двигун 4-х тактний, 1-циліндровий;
- автоматичне регулювання напруги;
- автоматичний вимикач (захист від перевантаження та аварійного рівня масла)
- зупинка двигуна за низького рівня масла;
- повітряне охолодженням двигуна;
- 3000 оборотів за хвилину;
- система Start: кабель (ручний запуск);
- Запуск - Електростарт/Ручний );
- Заповнення бака (у літрах): 25;
- обсяг олії у двигуні (у літрах): 1,1;
- рівень шуму 96(дБ);
- вихідна напруга змінного струму (В): 12/230 Вольт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Вага | 82 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 66 900 ₴







