
Стайлер SilverCrest SHC 240 A1 Black
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 1516629596
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стайлер для укладання Silver Crest SHC-240-A1 помжуть створювати пружні локони та бути неповторною та чарівною щодня. Унікальна подвійна форма стайлера з покриттям із удосконаленої кераміки створює м'які локони та прекрасні кучері. Характеристики: Тип: стайлер для укладання Тип живлення: від мережі Потужність: 20 Вт Матеріал корпусу: пластик Керамічне покриття Регульована швидкість нагрівання: 130-230° C Колір: чорний Виробник: Silver Crest
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Висота | 250 м |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 240 Вт |
| Тип | Фен |
| Холодне обдування | Да |
| Ширина | 250 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 250 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴


