
Вафельниця бельгійських вафель XXL 1600 Вт Camry CR 3046 з регулятором
1 305,29 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1296625680
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вафельниця бельгійських вафель XXL 1600 Вт Camry CR 3046 Компактна вафельниця підвищеної потужності 1600 Вт із можливістю регулювання ступеня підсмажування. Ідеально підходить для приготування хрустких вафель. Вона пече одночасно 2 великі вафлі. Вона обладнана нагрівальними пластинами, покритими антипригарним покриттям, що дає змогу легко видалити готову вафлю та очистити пристрій. Також зручний під час транспортування, оскільки готовий до зберігання у вертикальному положенні. ХАРАКТЕРИСТИКИ Номінальна потужність: 1000 Вт Максимальна потужність: 1600 Вт Нагрівальні пластини з антипригарним покриттям Плавний контроль температури Випікає 2 вафлі одночасно Термостат, що підтримує оптимальну температуру для випікання вафель. Контрольна лампочка показує, що піч готова. Індикатор живлення можна зберігати у вертикальному положенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Індикатор готовності | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Кількість випечених виробів | 2 |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Довжина | 150 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305,29 ₴






