
Кавомолка Adler AD-4446WS 150 Вт
728,83 ₴
- В наявності
- Код: AD-4446WS
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка AD 4446 необхідно кухонним обладнанням для людей, які цінують унікальний смак кави та не являють без неї ранкової, денної перерви на роботі або вечірньої зустрічі з друзями. Подрібнювач має місткість 75 г, тому дає змогу подрібнити ідеальну кількість кави, щоб вона не втратила свого аромату, він обладнаний кришкою зберігає аромат, завдяки чому мелена кава можна використовувати для кількох осіб. Максимальна потужність 150 Вт означає, що кава буде швидко подрібнена без потреби тривалого подрібнення зерен. Характеристики: Тип: кавомолка Тип кавомолки: роторна Тип керування: електронне Матеріал корпусу: пластик Прозора кришка Запобіжник Місткість: 75 г Потужність: 150 Вт Блокування увімкнення без кришки Колір: чорний Швидке увімкнення/вимикання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 75 г |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 250 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728,83 ₴









