
Електробритва Camry CR 2925
1 341,88 ₴
- В наявності
- Код: 96569883
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індикатор заряду акумулятора
- Дисплей
Живлення
Час автономної роботи
- 60 хв
Тип гоління
Чищення під струменем води
- Є
Габарити (ВхШхГ)
- 19 x 7 x 12 см
Гоління для гоління
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Виробник | Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Довжина | 190 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 341,88 ₴
