
Camry CR 3215 Тостер 2 скибочки
1 515,54 ₴
- В наявності
- Код: 1383013674
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефективний тостер потужністю 1000 Вт, у якому можна одночасно готувати два тости. Ручка регулювання ступеня підсмажування дає змогу приготувати тости так, як вам подобається найбільше. Завдяки цьому вони виходять саме такими хрусткими, якими мають бути. Таця для крихт допомагає утримувати прилад, а також місце, де готується їжа, у чистоті. Коли тостер перебуває на своєму корпусі, він залишається прохолодним — це один із чинників, що підвищують безпеку експлуатації пристрою. Зупинити підрум'янення можна за допомогою кнопки ОТМЕНА. Корпус із неіржавкої сталі Ручка регулювання підсмажування Підігрівач булочок Автоматичне вимкнення Кнопка СТОП Функція розігрівання та розморожування Таця для крихт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість тостів | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Довжина | 150 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 515,54 ₴







