У наш час, коли ми часто кудись поспішаємо, ми любимо позбутися непотрібних справ. Також на кухні, навіть якщо ми любимо готувати, ми віддаємо перевагу ефективним рішенням, які економлять час. Тому ми рекомендуємо своїм клієнтам скороварку CAMRY CR 6409, яка виконає більшу частину необхідної для нас роботи, щоб приготувати смачний обід або теплу вечерю для всієї родини! Скороварка CR 6409 - це лише один пристрій для приготування різних страв одночасно! Його універсальність особливо оцінять люди, які не мають багато вільного часу для приготування їжі, але дуже хочуть їсти теплу, здорову та збалансовану їжу.
- Знімна внутрішня чаша з нержавіючої сталі
- 8 попередньо визначених програм
- функція відкладеного старту
- таймер
- функція приготування під тиском
- Функція повільного приготування
- функція збереження тепла
- Потужність: 1000 Вт
- Максимальна потужність: 1500 Вт
- місткість: 6л
- Каструля з нержавіючої сталі SUS 304
- аксесуари: склянка-конденсатор, мірна чашка та ложка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 370 мм |
| Тип управління | Електронне |
| Довжина | 330 м |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Обсяг | 6 мл |
| Висота | 320 м |
| Призначення | Для дому |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Вага | 7600 кг |
| Відтермінування старту | Да |
| Сфера використання | Fast-food |
| Покриття чаші | Тефлонове |
| Кількість програм приготування | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴




