
Електрочайник Camry CR 1265 0.5 л Зелений
783,90 ₴
- В наявності
- Код: CR 1265
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний чайник зручний під час поїздок і відпочинку. Корпус чайника виготовлений із м'якого силікону, який не вступає в реакції з сполуками, що містяться в харчових продуктах. Крім того, силікон прекрасно підходить як за низьких, так і високих температур (від -400C до 2300C) і не деформується під її впливом. Гарна потужність дасть змогу йому швидко впоратися з нагріванням води.Чайник автоматично вимикається, коли вода всередині закипає. Завдяки цим властивостям продукт слугуватиме вам роками. Цей складаний електрочайник має невеликі, компактні розміри, завдяки чому Ви легко зможете взяти його із собою в похід. Особливості електрочайника Camry CR 1265: - Ергономічна ручка — Зручне використання — Стильний дизайн Характеристики: Тип: чайник Потужність: 750 Вт Об'єм: 0,5 л Колір: зелений Особливість: складаний Корпус: силіконовий Автоматичне вимкнення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Об`єм | 0.5 л |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Довжина | 150 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783,90 ₴






