
Чайник пластиковий Camry CR 1269w
1 394,54 ₴
- В наявності
- Код: 1468663406
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний чайник Camry CR 1269 потужністю 2200 Вт. Це дуже ексклюзивна серія чайників, яку вибирають переважно люди, що цінують привабливий зовнішній вигляд. Чайник — це набагато більше, ніж просто домашній пристрій — він також стане унікальною окрасою вашої кухні. Ідеальний елемент сучасного інтер'єру, а також представницьких приміщень, як-от офіс, кабінет реєстратора або конференц-зал. Місткість 1,7 л дає можливість закип'ятити воду для кількох людей одночасно. Вага 0,95 Вага в упаковці 1,58 Габарити (ВхШхГ) 17 x 22 x 25 Габарити в пакованні (ВхШхГ) 18 x 23 x 26 Гарантія 12 місяців Довжина шнура, м 1 Захист Вимикання під час зняття з основи; Від перегрівання Кришка Незнімна Матеріал корпусу Пластик Потужність, Вт 2200 Об'єм 1,7 Обладнання З фільтром від накипу; зі світловим індикатором Основа Без відсіку для кабелю Країна реєстрації бренда Польща Країна-виробник Китай Теги 1,7 Л; Білі Тип Звичайний Тип нагрівального елемента Прихований (диск) Колір Білий Шкала рівня води Без шкали Довжина кабелю, м 1 Захист Вимикання під час зняття з бази, Від перегрівання Кришка Незнімна Матеріал корпусу Пластик, Пластик Потужність, Вт 1500-2200 Об'єм, л 1,7 Обладнання З фільтром від накипу, Зі світловим індикатором Основи Без відсіку для кабелю Сфера використання Для дому, для бара теги 1.7 Л, білі Тип Звичайний Тип нагрівального елемента Прихований (диск) Тип фільтра від накипу Незнімний Колір Білий Шкала рівня води Без шкали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 394,54 ₴




