
Хлібопічка Mesko MS 6022 15 program
4 703,40 ₴
- В наявності
- Код: 1418617061
+380 (63) 120-68-38
- +380 (96) 184-70-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлібопічка Mesko MS 6022 дає вам можливість приготувати свіжий хліб замість того, щоб купувати його в магазині. Якщо вам бракує смаку «справжнього хліба» або ви настоятимете на його приготуванні з високоякісних інгредієнтів, ви можете з комфортом спекти його вдома. З хлібопічкою MS 6022 ви можете вибирати між 15 різними програмами приготування тіста та процесу випікання. Вам вирішувати, чи хочете ви спекти буханку хліба, приготувати чудовий мармелад або отримати легкий і повітряний французький хліб — з 6019 р. н.е. будь-який вибір не буде проблемою. Насолоджуйтеся смаком свіжої випічки, приготованої з ваших улюблених продуктів і продуктів вашої сім'ї. 15 Програма Подвійна заважавка Знімний кошик для випікання Потужність 850 Вт Програми: Основний хліб французький хліб Цільнозерновий хліб Солодкий хліб Масляний хліб Безглютеновий хліб Швидкорозростає хліб Тісто Замісити Дріжджове тісто Тісто для макаронних виробів Йогурт Джеймс Випічка Зроблено вдома. (За власним рецептом)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість програм випічки | 15 |
| Стан | Новий |
| Форма випічки | буханець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Довжина | 250 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 703,40 ₴









